Ankara Altındağ Gicik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Altındağ Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Ankara ili, “Altındağ” ilçesinde bulunan; “Gicik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

ankara-altindag-gicik-huzurevi-ve-rehabilitasyon-merkezi-1

Altındağ Gicik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2013 yılından beri  Ankara’da faaliyet gösteren “Gicik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 20’si normal bakım 50’si özel bakım olmak üzere, toplamda 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Altındağ Gicik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Altındağ Gicik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Gicik Mahallesi. Küme Evler. No:55. Altındağ – ANKARA

Telefon: (312) 399 70 74

Dileriz, Ankara Huzurevleri içerisinde bulunan, Altındağ Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Ankara Altındağ Gicik Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*