İstanbul Sultangazi Huzurevi

Sultangazi Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Sultangazi Huzurevi

İstanbul ili, Avrupa Yakası bölgesi, Sultangazi ilçesinde bulunan “Sultangazi Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul Sultangazi Huzurevi

2014 yılında, faaliyete geçen “İstanbul Sultangazi Huzurevi”,  85’i normal bakım 12’si özel bakım olmak üzere, toplamda 97 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kadlıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Sultangazi Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

İstanbul Sultangazi Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: 75.Yıl Mahallesi (Zübeyde Hanım Mahallesi). Gazi Caddesi. No: 25/1. Sultangazi – İSTANBUL

Telefon: (212) 536 90 70

Dileriz, İstanbul Avrupa Yakası Huzurevleri içerisinde bulunan, Sultangazi Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İstanbul Sultangazi Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

2 Huzurevi Yorumu

  1. Allah düşürmesin ama kaldığınız zaman Sultangazi Huzurevi ev ortamı gibi sıcak ev yemekleri gibi yemekleri var tatlımı tatlı

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*