Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Denizli Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Denizli Huzurevi

Denizli ili, Merkez ilçesinde bulunan “Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1985 yılında faaliyete geçen “Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 100’ü normal bakım ve 100’ü de özel bakım olmak üzere, toplamda 200 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Denizli Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Pamukkale Yolu Üzeri. DENİZLİ

Telefon: (258) 268 04 13

Dileriz, Denizli Huzurevleri içerisinde bulunan, Denizli Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Denizli Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*