İstanbul Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Beylikdüzü Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Beylikdüzü Huzurevi

İstanbul ili, “Avrupa Yakası” bölgesi, “Beylikdüzü” ilçesinde bulunan; “Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2015 yılında, İstanbul‘da faaliyete geçen “Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 56’sı normal bakım 56’sı özel bakım olmak üzere, toplamda 112 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Beylikdüzü Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Derviş Eroğlu Caddesi. No:20. Beylikdüzü – İSTANBUL

Telefon: (212) 872 55 04

Dileriz, İstanbul Avrupa Yakası Huzurevleri içerisinde bulunan, Beylikdüzü Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İstanbul Beylikdüzü Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
3 Huzurevi Yorumu

  1. Telefonunuz bozuk mu aceba ulaşılamıyor başka telefon numarası varmı babamı ariyacamda varsa meil atabilirmisiniz

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*