İstanbul Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Bahçelievler Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Bahçelievler Huzurevi

İstanbul ili, “Avrupa Yakası” bölgesi, “Bahçelievler” ilçesinde bulunan; “Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1978 yılında, İstanbul‘da faaliyete geçen “Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 104’ü normal bakım 43’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 147 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Bahçelievler Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Eski Londra Asfaltı. Bahçelievler Kampüsü. Siyavuşpaşa Durağı Çocuk Sit. Bahçelievler – İSTANBUL

Telefon: (212) 442 26 17 – 442 26 18

Dileriz, İstanbul Avrupa Yakası Huzurevleri içerisinde bulunan, Bahçelievler Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İstanbul Bahçelievler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*