İstanbul Sarıyer İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Sarıyer Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Sarıyer Huzurevi

İstanbul ili, Avrupa Yakası bölgesi, Sarıyer ilçesinde bulunan “İstanbul Sarıyer İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sarıyer İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1992 yılında, Sarıyer‘de faaliyete geçen “İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ”,  61’i normal bakım 54’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 115 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

İstanbul Sarıyer İzzet Baysal Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rahabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

İstanbul Sarıyer İzzet Baysal Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Akgün Caddesi. Derbent, Sarıyer – İSTANBUL

Telefon: (212) 285 08 52

Dileriz, İstanbul Avrupa Yakası Huzurevleri içerisinde bulunan, Sarıyer Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İstanbul İzzet Baysal Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*