Bayburt Memnune Evsen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Bayburt Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Bayburt Memnune Evsen Huzurevi

Bayburt ili, Merkez ilçesinde bulunan “Memnune Evsen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bayburt Memnune Evsen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2002 yılında, Bayburt‘ta faaliyete geçen “Memnune Evsen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 30’u normal bakım 30’u özel bakım olmak üzere, toplamda 60 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Memnune Evsen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Bayburt Memnune Evsen Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Veysel Mahallesi. Su Depo Kümesi. No:42 Merkez – BAYBURT

Telefon: (458) 230 10 01

Dileriz, Bayburt Huzurevleri içerisinde bulunan, Bayburt Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Bayburt Memnune Evsen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. arıyorum arıyorum telefonlara bakmıyorlar biz hastamızın bilgileri nasıl öğrenecek bu durumu şikayet edecem

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*