Bilecik Huzurevi

Bilecik Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Bilecik Huzurevi

Bilecik ili, “Merkez” ilçesinde bulunan; “Bilecik Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

bilecik-huzurevi
Bilecik Huzurevi Görünüm

Bilecik Huzurevi Müdürlüğü

2013 yılından beri  faaliyet gösteren “Bilecik Huzurevi” , 40’i normal bakım 40’ı özel bakım olmak üzere, toplamda 80 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Bilecik Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler,  sosyal ve kültürel faaliyetler…

Bilecik İletişim Bilgileri

Adres: Şehir Alanı Mevkii. Göçmen Konutları Yanı. BİLECİK

Telefon: (228)  212 38 88 – 212 38 89

Dileriz, Bilecik Huzurevleri içerisinde bulunan, Bilecik Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Bilecik Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. Ben Bilecik huzurevine iş başvurusu yapmak istiyorum 20 yaşındayım sağlık meslek mezunuyum sağlık teknisyeni unvanım var. Nerden ve nasıl başvuru yapabilirim yardımcı olur musunuz lütfen

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*