Antalya Büyükşehir Belediyesi Halil Akyüz Huzurevi

Antalya Döşemealtı Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Antalya ili, “Döşemealtı” ilçesinde bulunan; “Antalya Büyükşehir Belediyesi Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Halil Akyüz Huzurevi

2008 yılında hizmete geçen huzurevi,  48 kişi kapasitelidir.

Antalya Halil Akyüz Huzurevi Hizmetleri:

Huzurevinde, sosyo-ekonomik düzeyi düşük vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Döşemealtı ilçesinde bulunan huzurevinde, Alanında uzman kadrosu (Doktor, sosyal Hizmet Uzmanı, Psikolog, Diyetisyen, Hemşire, Fizyoterapist, Ergoterapist, Sanat Eğitmenleri vb ) uygun fiziki koşulları ve yapılan sosyal aktivitelerle yaşlılarımızın yüksek yararı gözetilmektedir.

Antalya Huzurevi Fotoğrafları

Antalya Büyükşehir Belediyesi Halil Akyüz Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Yeşilbayır Mahallesi. Mektep Sokak. No:68. Döşemealtı – ANTALYA

Telefon: (242)  443 17 69

Dileriz, Antalya Huzurevleri içerisinde bulunan, Antalya Döşemealtı Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Antalya Büyükşehir Belediyesi Halil Akyüz Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. 9 yıllık bir mazisi olmasına rağmen iyi hizmet kalitesine sahip bir huzur evidir. 3 sene önce babamızı yatırmıştık yaklaşık 1 sene kaldı ve hiç bir sorun çıkmadı.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*