İzmir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

İzmir Karabağlar Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

İzmir Huzurevi

İzmir ili, Karabağlar ilçesinde bulunan “İzmir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

izmir-huzurevi-yaşlı-bakım-ve-rehablitasyon-merkezi-1
İzmir Huzurevi’nden Görünüm

İzmir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1977 yılında, Karabağlar‘da faaliyete geçen “İzmir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 178’i normal bakım 66’sı özel bakım olmak üzere, toplamda 244 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Karabağlar İzmir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

İzmir Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: “Hasan Tahsin Cad. 219. Sok No:3. Basınsitesi, Karabağlar –  İZMİR

Telefon: (232) 243 69 51 – 243 44 60

Dileriz, İzmir Huzurevleri içerisinde bulunan, İzmir Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İzmir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
9 Huzurevi Yorumu

  1. Merhaba , İzmir huzurevi rehabilitasyon merkeziniz hakkında bilgi almak istiyorum. Ne gibi hizmetler var ? Babam için bilgi almak istiyorum 77 yaşında
    Teşekkürler..!

  2. Kurumunuzda sıra bekleyen Ergül Erdurak’ın adres değişikliğini bildireceğim, İzmir Huzurevi telefonunu rica ediyorum,iyi günler.

  3. Eşim beyin kanaması nedeniyle sol tarafı felç oldu. Yatağa bağımlı. Palyatif bakım üniteniz var mıdır?Varsa yeriniz var mıdır?

    • Merhaba,

      İlgili İzmir Huzurevini aramanız halinde detaylı bilgi alabilirsiniz. Sitemiz sadece bilgilendirme ve yönlendirme amaçlıdır.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*