Kastamonu Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Tosya Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Tosya Huzurevi

Kastamonu ili, Tosya ilçesinde bulunan “Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2014 yılında faaliyete geçen Kastamonu Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi,  44’ü normal bakım 38’i özel bakım olmak üzere, toplamda 82 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Kastamonu Tosya Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Dilküşah Mahallesi. Keleş Sokak. No:75. Tosya – KASTAMONU

Telefon: (366) 314 14 48

Dileriz, Kastamonu Huzurevleri içerisinde bulunan, Tosya Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Kastamonu Tosya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*