İstanbul Üsküdar Prof.Dr. Fahrettin Kerim-Nilüfer GÖKAY Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Üsküdar Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Üsküdar Huzurevi

İstanbul ili, Anadolu Yakası bölgesi, Üsküdar ilçesi, Küçük Çamlıca semtinde bulunan “Prof.Dr. Fahrettin Kerim-Nilüfer GÖKAY Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Prof.Dr. Fahrettin Kerim-Nilüfer GÖKAY Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2008 yılında, Üsküdar‘da faaliyete geçen Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi , 62s’i normal bakım 72’si özel bakım olmak üzere, toplamda 134 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Prof.Dr. Fahrettin Kerim-Nilüfer GÖKAY Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Prof.Dr. Fahrettin Kerim-Nilüfer GÖKAY Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Bulgurlu Mahallesi. Çilehane Yolu Üzeri. No:37 Küçük Çamlıca, Üsküdar – İSTANBUL

Telefon: (216) 327 86 17 – 327 86 18

Dileriz, İstanbul Anadolu Yakası Huzurevleri içerisinde bulunan, Üsküdar Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İstanbul Üsküdar Prof.Dr. Fahrettin Kerim-Nilüfer GÖKAY Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
4 Huzurevi Yorumu

  1. Merhaba ben yaşlılarınızdan Osman Ateş in yakınıyım. 1 haftadır kurum telefonlarınıza ulaşamamaktayım. Hatlarınızı ivedi bir şekilde kontrol ettirmenizi rice ediyorum. Zira yaşlıma ve personelinize ulaşamamaktayım.

  2. Merhaba ben çamlıca Fahrettin Kerim Gökay huzur evi yaşlılarınızdan Osman Ateş in yakınıyım. 1 haftadır kurum telefonlarınıza ulaşamamaktayım. Hatlarınızı ivedi bir şekilde kontrol ettirmenizi rice ediyorum. Zira yaşlıma ve personelinize ulaşamamaktayım.

  3. Çanakkale huzurevinden kurumunuza naklimi istedim. İstanbul Prof.Dr. Fahrettin Kerim-Nilüfer GÖKAY Huzurevi için Kaçıncı sırada olduğumu ve oda ücretimin tutarını belirtmenizi istemekteyim. Saygılarımla

  4. Merhaba,huzurevinizde SGK’lı olan 75-80 yaş civarında bayan ve erkek misafirleriniz için konaklama için ücret ne kadardır öğrenebilir miyim acaba…

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*