Amasya Suluova Hacı Muammer Koca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Amasya Suluova Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Suluova Huzurevi

Amasya ili, Suluova ilçesinde bulunan “Hacı Muammer Koca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Amasya Suluova Hacı Muammer Koca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2013 yılında, Amasya Suluova‘da faaliyete geçen “Hacı Muammer Koca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 52’si normal bakım 24’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 76 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Suluova Hacı Muammer Koca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Suluova Hacı Muammer Koca Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Maarif Mahallesi. Gülen Sokak. No:10 Çölçukur Mevkii. Suluova – AMASYA

Telefon: (358) 417 05 13 – 417 05 14

Dileriz, Amasya Huzurevleri içerisinde bulunan, Suluova Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Amasya Suluova Hacı Muammer Koca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*