İstanbul Silivri Belediyesi Gökhan Kurtulmuş Huzurevi

Silivri Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Silivri Huzurevi

İstanbul ili, “Avrupa Yakası” bölgesi, “Silivri” ilçesinde bulunan; “Silivri Belediyesi Gökhan Kurtulmuş Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Silivri Belediyesi Gökhan Kurtulmuş Huzurevi

2014 yılından beri İstanbul Silivri’de faaliyet gösteren “Silivri Belediyesi Gökhan Kurtulmuş Huzurevi” toplamda 35 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Silivri Belediyesi Gökhan Kurtulmuş Huzurevi Hizmetleri:

 Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler, el sanatları ve hobi kursları, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Silivri Belediyesi Gökhan Kurtulmuş Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Balaban Mahallesi. Ali Balcıoğlu Caddesi. No:5. Silivri – İSTANBUL

Telefon: (212) 746 55 99

Dileriz, İstanbul Avrupa Yakası Huzurevleri içerisinde bulunan, Silivri Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İstanbul Silivri Belediyesi Gökhan Kurtulmuş Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. istanbul da 100 ün üzerinde hem özel hem de resmi huzurevi ve yaşlı bakım merkezi var insanların ihtiyaçları olduğunda hepsini gezmek zorunda bu da zaman ve maddi kayıp demektir. Bu konuda rehberlik ve huzurevi danışmanlığı yapıyor musunuz?. Huzurevi bakım merkezleri danışmanlığı için bazı sosyal hizmet uzmanları bu bilgilendirmeleri yapıyorlar diye duymuştum.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*