Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Gaziantep Şehitkamil Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Gaziantep Huzurevi

Gaziantep ili, “Şehitkamil” ilçesinde bulunan; “Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1986 yılından beri  faaliyet gösteren “Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 46’sı normal bakım 38’i özel bakım olmak üzere, toplamda 84 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Gaziantep Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Osmangazi Mahallesi. Huzurevi Caddesi. Şehitkamil – GAZİANTEP

Telefon: (342) 360 01 81

Dileriz, Gaziantep Huzurevleri içerisinde bulunan, Gaziantep Şehitkamil Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*