Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Giresun Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Giresun Huzurevi
ESNEK REKLAM ALANI

Giresun ili, “Merkez” ilçesinde bulunan; “Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2015 yılından beri  faaliyet gösteren “Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 32’si normal bakım 44’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 76 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

ESNEK REKLAM ALANI

Giresun Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Erikli Liman Mahallesi. Devret Caddesi. Yaylaoğlu Sokak. No:30/1. Merkez – GİRESUN

Telefon: (454) 215 45 44

Dileriz, Giresun Huzurevleri içerisinde bulunan, Giresun Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

ESNEK REKLAM ALANI

ESNEK REKLAM ALANI

2 Huzurevi Yorumu

  1. ESNEK REKLAM ALANI
  2. Merhabalar
    Daha önce maviyurt bakım evinde bakıci olarak çalıştım deneyimim var orta okul mezunuyum personele ihtiyaciniz varsa sizlerle calismak istiyorum

  3. Merhaba ben Giresun Tirebolu’da oturuyorum. iki yıllık tecrübem var yurtdışı sertifikam var. Giresun Huzurevi’nde calismak istiyorum.

  4. ESNEK REKLAM ALANI

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*