Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Hatay Antakya Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Hatay Antakya Huzurevi

Hatay ili, “Antakya” ilçesinde bulunan; “Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Hatay Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1985 yılında, Antakya‘da faaliyete geçen “Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 80’i normal bakım 90’ı özel bakım olmak üzere, toplamda 170 kişilik kapasiteye ve 70 dönüm arazi içerisinde bulunan 10.000 metrekare kapalı alana sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, meyve bahçesi, hobi bahçeleri seralar, kümes hayvanları, resim, hat, ebru, ahşap boyama, el işleri ve takı işleri atölyeleri, spor salonu, bahçede dinlenme ve oturma alanları, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Hatay Huzurevi Fotoğrafları

 

Hatay Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Akıncılar Mahallesi. Sağlık Sokak. No:38. Serinyol.  Antakya – HATAY

Telefon: (326) 233 21 02 – 233 22 26

Dileriz, Hatay Huzurevleri içerisinde bulunan, Hatay Antakya Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Hatay Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi  ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
5 Huzurevi Yorumu

  1. Pandemi den dolayı kapalı olan ziyaretlerin 10 daka da olsa kısa ziyaretlere pazar günleri açılmasını bilgilerinize rica eder saygılar sunarım tüm çalışanlarınıza

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*