Isparta Eğirdir Huzurevi

Isparta Eğirdir Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Isparta Eğirdir Huzurevi

Isparta ili, Eğirdir ilçesinde bulunan “Eğirdir Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Isparta Eğirdir Huzurevi

2008 yılında, faaliyete geçen “Isparta Eğirdir Huzurevi”,  toplamda 48 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kadlıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Isparta Eğirdir Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Isparta Eğirdir Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Yazlı Mahalle. Okul Sokak. No:17. Eğridir – ISPARTA

Telefon: (246) 311 47 07

Dileriz, Isparta Huzurevleri içerisinde bulunan, Eğirdir Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Isparta Eğirdir Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

  1. Merhaba annem düşme sonrası yürüyemiyor bakıma muhtaç tüm masrafları ben üstleneceğim sorum şu acaba Isparta Eğirdir Huzurevi’nde hemen yatılı olarak kalabilir mi annemin 5000 tl emekli maaşı var fakat ben özel olarak ödeme yapmak istiyorum cevap yazarsanız çok memnun olurum teşekkürler.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*