Ankara Çankaya 75.Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Çankaya Balgat Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Çankaya Huzurevi -Ankara

Ankara ili, Çankaya ilçesinde bulunan “75.Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

ankara-çankaya-75-yıl-huzurevi-yaşlı-bakım-ve-rehabilitasyon-merkezi-1
Çankaya 75.Yıl Huzurevi

Ankara 75.Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2012 yılında, Ankara Çankaya‘da faaliyete geçen “Balgat 75.Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 256’sı normal bakım 38’i özel bakım olmak üzere, toplamda 294 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

ankara-çankaya-75-yıl-huzurevi-yaşlı-bakım-ve-rehabilitasyon-merkezi-2
Çankaya Huzurevi Fotoğrafları

Çankaya 75.Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Ankara Çankaya 75.Yıl Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Ehlibeyt Mahallesi. Cevizlidere Caddesi. No:4. Balgat. Çankaya- ANKARA

Telefon: (312) 289 50 00

Dileriz, Ankara Huzurevleri içerisinde bulunan, Çankaya Balgat Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Ankara 75.Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
8 Huzurevi Yorumu

 1. Yaşlı bir insan için kendi evini aratmayacak derecede rahat ve güzel bir ortam. Personeli kendi ailesine bakıyormuş gibi hizmet ediyor. Allah kolaylık versin.

 2. 75.Yıl Huzurevini bizzat ziyaret edip, içini ve ortamını gördüm. Kanımca, mükemmel bir ambiansla karşılaştım. Ben, 74 yaşında ve sağlığım yerinde olup, fiziki olarak hiçbir rahatsızlığım yok. Bu huzurevinde yaşama kararımı vermek aşamasındayım. Bu konuda tavsiyeleriniz, kabul edilme şartlarınız ve tek kişilik ücretleriniz hakkında bilgilendirilirsem, çok mutlu olacağım.
  Saygılarımla.

 3. 61 yaşındayım bayanım meme ca yım tedavim bitti.çok şükür iyiyim.huzurlu bir ortam arayış içindeyim burası dikkatimi çekti.Ne kadar süre içeridinde şartlar uyarsa kabul ediyorsunuz?

 4. İyi akşamlar izmirden yazıyorum ankarada babam var akciğer ca sanatoryum hastanesinde tedavisi devam ediyor birde alzhemır başlangıcı var güvenli temiz bir ortamda size başvurmak istiyoruz hastane ilede iltibat halindeyiz sizi tavsiye ettiler bana gerekli belgeleri bildirmeniz mümkün olursa çok memnun olurum durumumuz biraz acil ben gelip ankaraya gerekli belgeleri hazırlayacağız

 5. Merhaba, burası ilgili kurumdan cevap alabileceğiniz iletişim yeri değil. Tanıtım amaçlı bilgiler içermektedir.

  Ankara 75.Yıl Huzurevi kurum iletişim bilgileri aşağıda:

  Adres: Ehlibeyt Mahallesi. Cevizlidere Caddesi. No:4. Balgat. Çankaya- ANKARA

  Telefon: (312) 289 50 00

 6. Benim kimsem yok bana bakacak yok şeker hastayım tansiyon var emekliyim 60 yaşındayım huzur evinde kalmak istiyorum

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*