Ankara Çubuk Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Çubuk Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Çubuk Huzurevi

Ankara ili, Çubuk ilçesinde bulunan “Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

ankara-çubuk-abidin-yılmaz-huzurevi-ve-rehabilitasyon-merkezi-nerede-adres-telefon
Çubuk Huzurevi Binası

Çubuk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2013 yılında, Ankara‘da faaliyete geçen “Çubuk Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 30’u normal bakım 96’sı özel bakım olmak üzere, toplamda 126 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Çubuk Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Ankara Çubuk Abidin Yılmaz Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Abdülhamithan Caddesi. Yavuz Selim Mahallesi. No:1. Çubuk – ANKARA

Telefon: (312) 838 16 28

Dileriz, Ankara Huzurevleri içerisinde bulunan, Çubuk Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Ankara Çubuk Abidin Yılmaz Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*