Elazığ Gazi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Elazığ Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Elazığ Huzurevi

Elazığ ili, Merkez ilçesinde bulunan “Gazi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Elazığ Gazi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2005 yılında, Elazığ‘da faaliyete geçen “Gazi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 56’sı normal bakım 48’i özel bakım olmak üzere, toplamda 104 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Elazığ Gazi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Elazığ Gazi Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. 11.Sokak. No:15. Merkez – ELAZIĞ

Telefon: (424) 247 63 95

Dileriz, Elazığ Huzurevleri içerisinde bulunan, Elazığ Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Elazığ Gazi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*