Eskişehir Safiye Gönül Bayar Huzurevi

Eskişehir Tepebaşı Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Eskişehir Tepebaşı Safiye Gönül Bayar Huzurevi

Eskişehir ili, “Tepebaşı” ilçesinde bulunan; “Eskişehir Safiye Gönül Bayar Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Eskişehir Safiye Gönül Bayar Huzurevi

2008 yılından beri  faaliyet gösteren “Eskişehir Safiye Gönül Bayar Huzurevi” , 53’ü normal bakım  olmak üzere, toplamda 53 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Eskişehir Safiye Gönül Bayar Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Eskişehir Safiye Gönül Bayar Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Şirintepe Mahallesi. Alınca Caddesi. Orhan Kemal Sokak. No:1. Tepebaşı – ESKİŞEHİR

Telefon: (222)  325 04 91

Dileriz, Eskişehir Huzurevleri içerisinde bulunan, Eskişehir Tepebaşı Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Eskişehir Safiye Gönül Bayar Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
5 Huzurevi Yorumu

 1. ESKİŞEHİR / SAFİYE GÖNÜL BAYAR HUZUREVİ MÜKEMMEL RAHAT VERİCİ HUZURLU MUDUR BEY BABACAN VE İŞİNİN HEYLİ İYİ BİR YÖNETİCİ KENDİSİNE PERSONELİNE ÇOK TESEKKUR.

 2. Hayırlı akşamlar. Bu mesajı İstanbul EyüpSultan ‘dan yazıyorum. Bugün tesadüfen tanıştığım yaşlı bir teyze Eskişehir’ de bir huzurevine yerleşmek istediğini ancak kimseye ulaşamadığını belirtti. Çok zor duruumda, maaşı var ama bakıma ihtiyacı var. Eskişehir’de olmak istemesi ölen eşi ve oğlunun mezarlarının orada olmasıymış.Oğlunun evinde kalıyor ama çok üzücü şeyler yaşıyor. Hersabah çıkıp Eyüp Sultan Camii ne gidiyor. Çünkü evde huzuru yok. Akşama kadar sokaklarda kalıp evine dönüyor. Üstü perişan halde. Ona yardım edeceğime dair söz verdim. Lütfen bana dönüş yapın lütfen… Sizlerle irtibat kurmasını sağlayalım.
  Size numaramı bırakayım bana dönüş yapın. İnanın zor durumda

  • merhaba. Eskişehir Safiye Gönül Bayar v Maide Bolel huzurevi çok konforlu. Çalışanlarını çok sevdim. babaannem kalmıştı çok memnunu. oraya göderirken içim yandı razı olmadım ama yurt dışına gidecektim. onu götüremezdim. sydv eskişehir arayın telefonla

 3. Mudur Adil bey cana yakin herkesle ilgenen cozulmiyen sorunlarla ilginenip idare memuru EBRU OKSUZ le cozen cok huzurlu guzel ortami yaratan onder ikili ve Eskişehir Safiye Gönül Bayar Huzurevi’nde calisanlara minnettarim cok tesekkurler. ALİ KEMAL HAN

 4. Eskişehir Huzurevi sakinleri oldukça rahat huzurlu yaşamlarini sürmektedirler her
  Taraf pırıl pırıl temizliğiyle güzel
  Bakimli bahçesi oturak yerler mevcut
  Müdür DURAN BEY ve idare Memuresi EBRU HANIMLA Sorunlari çözen mükemmel idarecidirler.kendilerine candan tesekur basarilar

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*