Ankara Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Kızılcahamam Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Kızılcahamam Huzurevi - Ankara

Ankara ili, Kızılcahamam ilçesinde bulunan “Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

kızılcahamam-huzurevi-yaşlı-bakım-ve-rehabilitasyon-merkezi-müdürlüğü
Kızılcahamam Huzurevi Fotoğrafları

Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2010 yılında, Ankara‘da faaliyete geçen “Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 44’ü normal bakım 40’ı özel bakım olmak üzere, toplamda 84 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Kızılcahamam Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: İsmet Paşa Mahallesi. Yunus Emre Sokak. No:32/1. Kızılcahamam – ANKARA

Telefon: (312) 736 30 20

Dileriz, Ankara Huzurevleri içerisinde bulunan, Kızılcahamam Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Ankara Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*