Sivas Belediyesi İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi

Sivas Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Sivas Huzurevi

Sivas ili, Merkez ilçesinde bulunan “Sivas Belediyesi İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Sivas İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi

2010 yılında faaliyete geçen kurum, 60 Yaş ve üzerindeki yaşlıları korumak bakmak, sosyal psikolojik ve fiziksel gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulan yatılı Sosyal Hizmet kuruluşudur. 60 kişi huzurevi normal bakım bölümünde , 8 kişi ise özel bakım  biriminde özel bakım görenler olmak üzere toplamda 68 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sivas İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi Hizmetleri:

Koruma ve bakıma muhtaç yaşlılarımızın günlük gereksinimleri giderilerek, sağlık takipleri düzenli yapılmakta bunun yanı sıra moral açısından desteklemek, deşarj olmalarını sağlamak, boş zamanlarını değerlendirmek ve üretime katılarak yeniden işe yaradıkları duygusunu geliştirmek amacıyla el işleri, gezi, piknik, sergi, ziyaretler, müzikli eğlence programları, özel gün ve haftaların kutlanması vb. sosyo-kültürel etkinlikler de yapılmaktadır. Toplumla psikolojik ve sosyal yönden bütünleştirilmeye çalışılan, yaşlılarımıza yaşadığı toplumun ayrılmaz bir parçası olduklarını hissettirebilmek için huzurevi Müdürlük ve Sosyal Servis çalışanları hizmetlerini titizlikle sürdürmektedir.

Sivas Huzurevi Fotoğrafları

Sivas İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Mevlana Mahallesi. Saygı Sokak. No:3. SİVAS

Telefon: (346) 224 91 54

Dileriz, Sivas Huzurevleri içerisinde bulunan, Sivas Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Sivas Belediyesi İhramcızade İsmail Hakkı Toprak Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. Kimsem yok sahip çıkacak sizin Sivas huzurevine yerleşmek istiyorum emekliyim kimsesizim bana sahip çıkarsaniz sevinirim

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*