Nevşehir Hacıbektaş Rifat Kartal Huzurevi

Nevşehir Hacıbektaş Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Nevşehir Hacıbektaş Huzurevi

Nevşehir ili, Hacıbektaş ilçesinde bulunan “Nevşehir Hacı Bektaş Rifat Kartal Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Nevşehir Hacı Bektaş Rifat Kartal Huzurevi

2003 yılında faaliyete geçen ve yaşlılara hizmet veren kurum, ISO 9001 Kalite Belgesi‘nin almış ilk huzurevidir. Nevşehir iline 46 km, Hacıbektaş ilçe merkezine 2 km uzaklıkta olan huzurevi, 1997 m2 arsa üzerinde 3 katlı binada hizmet vermektedir. Toplamda 40 kişilik kapasiteye sahiptir. Sosyal güvencesi olmayan yaşlılardan ücret alınmamaktadır, sosyal güvencesi olanlar ise ücretli olarak kalmaktadır.

Nevşehir Hacı Bektaş Rifat Kartal Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, hemşire, fizyoterapist ve sosyal hizmet uzmanı desteği, kuaför ve terzi hizmeti, bilgisayar salonu, uydu tv, hobi bahçeleri, dinlenme salonları, çeşitli geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Nevşehir HacıBektaş Rifat Kartal Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Zir Mahallesi.Viranbağ Mevkii. Hacıbektaş – NEVŞEHİR

Telefon: (384) 441 33 38

Dileriz, Nevşehir Huzurevleri içerisinde bulunan, Nevşehir HacıBektaş Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Nevşehir HacıBektaş Rifat Kartal Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*