Adana Seyhan Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Adana Seyhan Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Çukurova Seyhan Huzurevi - Adana

Adana ili, “Çukurova” ilçesinde bulunan; “Seyhan Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Seyhan Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2006 yılından beri  Çukurova / Adana‘da faaliyet gösteren “Seyhan Belediyesi Huzurevi” , 50’si normal bakım 50’si özel bakım olmak üzere, toplamda 100 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Adana Seyhan Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, yaşlı bakımı ve rehabilitasyon hizmetleri, fizik tedavi, sera ve hobi bahçesi, diyetisyen, elişi ve el sanatları atölyesi, geziler,  sosyal ve kültürel faaliyetler…

Adana Seyhan Belediyesi Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Belediye Evleri Mahallesi. 84275 Sokak. No:4. Çukurova – ADANA

Telefon: (322)  248 46 50 – 248 62 50 – 246 31 85

Dileriz, Adana Huzurevleri içerisinde bulunan, Seyhan Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Adana Çukurova Seyhan Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
3 Huzurevi Yorumu

  1. Ssk işçi emeklisiyim adanadan 1962 doğumluyum aylık ne kadar birde rahatmi pişman olurmuyum daha önce hiç huzurevi deneyimim olmadı

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*