İzmir Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi

İzmir Bornova Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Bornova Huzurevi

İzmir ili, Bornova ilçesinde bulunan “Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

İzmir Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi

2006 yılında faaliyete geçen Nevvar-Salih İşgören Huzurevi, 66’sı normal bakım 29’u özel bakım olmak üzere, toplamda 95 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

İzmir Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti,psikolojik rehberlik ve destek,  geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Erzene Mahallesi. 66. Sokak. No:2. Bornova – İZMİR

Telefon: (232) 374 74 14 – 343 22 66

Dileriz, İzmir Huzurevleri içerisinde bulunan, Bornova Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İzmir Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

  1. Bornova Huzurevi’ne yaşlılarla sohbet etmeye, onlarla ilgilenmeye, dilerlerse kitap okumaya gelebilir miyiz?

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*