Erzincan 100.Yıl Atatürk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Erzincan Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Erzincan Huzurevi

Erzincan ili, Merkez ilçesinde bulunan “100.Yıl Atatürk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

erzincan-100-yıl-Atatürk-huzurevi-yaşlı-bakım-ve-rehabilitasyon-merkezi-müdürlüğü

Erzincan 100.Yıl Atatürk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1989 yılında, Erzincan‘da faaliyete geçen “100.Yıl Atatürk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 44’ü normal bakım 40’ı özel bakım olmak üzere, toplamda 84 kişilik kapasiteye sahiptir. 13.000 metrekare alan üzerinde, 4500 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Erzincan 100.Yıl Atatürk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Erzincan 100.Yıl Atatürk Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Mimarsinan Mahallesi. Talipkaban Bulvarı. No:31. Merkez – ERZİNCAN

Telefon: (446) 214 33 96

Dileriz, Erzincan Huzurevleri içerisinde bulunan, Erzincan Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Erzincan 100.Yıl Atatürk Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. Benim halam yarın oraya gelecek nasıl bir yer çok merak ediyorum bide biz gaziantep teyiz daha yakın biryere aldıramazmışız halam kimsesiz ve 100de 20 mental zeka geriliği var

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*