Manisa Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Akhisar Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Akhisar Huzurevi

Manisa ili, Akhisar ilçesinde bulunan “Manisa Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Manisa Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1997  yılında faaliyete geçen kurum,  45 kişi  huzurevi normal bakım bölümünde , 40 kişi ise bakım evi biriminde özel bakım görenler olmak üzere toplamda 85 kişilik kapasiteye sahiptir. 60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

Manisa Akhisar Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Manisa Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim 

Adres: Hacıishak Mahallesi. 249/1 Sokak. No:3. Akhisar – MANİSA

Telefon: (236) 413 02 88

Dileriz, Manisa Huzurevleri içerisinde bulunan, Akhisar Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Manisa Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*