Karabük Yücel Huzurevi

Karabük Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Karabük Huzurevi

Karabük ili, Merkez ilçesinde bulunan “Karabük Yücel Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Karabük Yücel Huzurevi Müdürlüğü

2000 yılında faaliyete geçen Yücel Huzurevi,  toplamda 140 kişilik kapasiteye sahiptir. Huzurevinde 1 doktor, 1 sağlık memuru ve 4 hemşire başta olmak üzere toplam 60 kişi çalışmaktadır.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

Karabük Yücel Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, psikolojik rehberlik ve destek,  geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Karabük Huzurevi Fotoğrafları

 

Karabük Yücel Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Yenişehir Mahallesi. Çamlık Caddesi. KARABÜK

Telefon: (370) 415 54 44 – 415 63 57

Dileriz, Karabük Huzurevleri içerisinde bulunan, Karabük  Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Karabük Yücel Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*