Karaman Ahmet Mete Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Karaman Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Karaman Huzurevi

Karaman ili, Merkez ilçesinde bulunan “Karaman Ahmet Mete Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Karaman Ahmet Mete Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2014 yılında faaliyete geçen Ahmet Mete Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi,  90’i özel bakım olmak üzere, toplamda 90 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ayrıca, 66 kişi normal bakım kapasiteli  Ahmet Mete Huzurevi Ek Ünite Binası da 2015 yılında hizmete girmiştir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

Karaman Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Karaman Huzurevi Binası Fotoğrafları

 

Karaman Ahmet Mete Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Taptuk Emre Mahallesi. Merkez – KARAMAN

Telefon: (338) 217 30 13

Dileriz, Karaman Huzurevleri içerisinde bulunan, Karaman Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Karaman Ahmet Mete Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*