Osmaniye Özden Huzurevi

Osmaniye Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Osmaniye Huzurevi

Osmaniye ili, Merkez ilçesinde bulunan “Osmaniye Özden Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Osmaniye Özden Huzurevi Müdürlüğü

2001 yılında faaliyete geçen kurum,  101 kişi huzurevi normal bakım bölümünde , 16 kişi ise özel bakım  biriminde özel bakım görenler olmak üzere toplamda 117 kişilik kapasiteye sahiptir.

Osmaniye Özden Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Osmaniye Özden Huzurevi Fotoğrafları

 

Osmaniye Özden Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Gebeli Caddesi. No:4. OSMANİYE

Telefon: (328) 813 69 12

Dileriz, Osmaniye Huzurevleri içerisinde bulunan, Osmaniye Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Osmaniye Özden Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
4 Huzurevi Yorumu

  1. Merhaba ben sosyal hizmet mezunuyum ve yüksek lisansınım özel eğitim Osmaniye Huzurevi kurumunuza cv bırakmak isterim

  2. Osmaniyedeki özden huzurevine kabul icin hangi belgeleri istiyorsunuz. Ayrica şu anda erkek yasli icin kabul yeriniz varmidir.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*