Amasya Merzifon Huzurevi

Merzifon Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Merzifon Huzurevi

Amasya ili, “Merzifon” ilçesinde bulunan; “Amasya Merzifon Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Amasya Merzifon Huzurevi Müdürlüğü

2013 yılından beri  faaliyet gösteren “Merzifon Huzurevi” , 40’ı normal bakım 16’sı özel bakım olmak üzere, toplamda 56 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Amasya Merzifon Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler,  sosyal ve kültürel faaliyetler…

Merzifon Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler Mahallesi. Şeyh Şamil Caddesi. No:17. Merzifon – AMASYA

Telefon: (358)  514 14 33

Dileriz, Amasya Huzurevleri içerisinde bulunan, Merzifon Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Amasya Merzifon Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. Yaşlılar haftasında Merzifon Huzurevini ziyaret ettik. Çok duygulu anlardı, sevgiye çok ihtiyaçları var lütfen ilginizi sevginizi büyüklerimizden eksik etmeyin, kimse yalnız kalmasın.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*