Çorum Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Çorum Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Çorum Atıl Üzelgün Huzurevi

Çorum ili, Merkez ilçesinde bulunan “Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2001 yılında, Çorum‘da faaliyete geçen “Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 33’ü normal bakım 33’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 66 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, madde bağımlılığı olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Çorum Atıl Üzelgün Huzurevi Fotoğrafları

 

Çorum Atıl Üzelgün Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Kale Mahallesi. Cengiz Topel Caddesi. No : 56. ÇORUM

Telefon: (364) 213 84 41

Dileriz, Çorum Huzurevleri içerisinde bulunan, Çorum Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Çorum Atıl Üzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*