Çorum Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Çorum Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Çorum Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi

Çorum ili, Merkez ilçesinde bulunan “Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Çorum Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2001 yılında, Çorum‘da faaliyete geçen “Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 66’sı özel bakım olmak üzere, toplamda 66 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, madde bağımlılığı olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Çorum Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Çorum Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi Fotoğrafları

 

Çorum Kamile-Hacı Ahmet Akdağ Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Üçtutlar Mahallesi. Merkez Çomar Barajı yanı. Küme Evler. No:3. Merkez – ÇORUM

Telefon: (364) 777 03 20

Dileriz, Çorum Huzurevleri içerisinde bulunan, Çorum Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Yozgat Esenli Bilal Şahin Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*