Kocaeli Huzurevi

Kocaeli İzmit Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Kocaeli Huzurevi

Kocaeli ili, İzmit Merkez ilçesinde bulunan “Kocaeli Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Kocaeli Huzurevi Müdürlüğü

1994 yılında, 60 yaş ve üzeri muhtaç yaşlıları korumak, bakmak, sosyal, psikolojik ve fiziksel gereksinimlerini karşılamak, sürekli bakıma gereksinim duyanlara bakım hizmeti vermek amacıyla faaliyete geçen Kocaeli Huzurevi,  94’i normal bakım 10’si özel bakım olmak üzere, toplamda 104 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kocaeli Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, psikolojik rehberlik ve destek, çamaşırhane hizmeti, sosyal servis, spor odası, hobi odası, kütüphane, dinlenme salonları, kapalı teras, kuaför salonu, etkinlik salonu, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Kocaeli Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Turgut Mahallesi. Bağlar Sokak. No:42. İzmit – KOCAELİ

Telefon: (262) 325 30 66

Dileriz, Kocaeli Huzurevleri içerisinde bulunan, İzmit Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Kocaeli İzmit Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*