Gölcük Belediyesi Huzurevi

Gölcük Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Gölcük Huzurevi

Kocaeli ili, Gölcük ilçesinde bulunan “Gölcük Belediyesi Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Gölcük Belediyesi Huzurevi Müdürlüğü

1985 yılında faaliyete geçen Gölcük Belediyesi Huzurevi,  40’ı normal bakım 2’si özel bakım olmak üzere, toplamda 100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Gölcük Belediyesi Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, psikolojik rehberlik ve destek,  geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Gölcük Belediyesi Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Gözlemtepe Mevkii. Altı Şehitler Mahallesi. 478/1 Sokak. No:12. Gölcük – KOCAELİ

Telefon: (262) 412 02 27 – 412 02 28

Dileriz, Kocaeli Huzurevleri içerisinde bulunan, Gölcük Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Kocaeli Gölcük Blediyesi Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

  1. Kurumunuza bakilmak uzere yasli kimsesiz maasli bir yakinim var bilgi ve sartlarinizi bildirirmisiniz tesekkur ederim.

  2. Merhabalar benim bir ödev için kuruluşumuzda geldim çok güzel ilgilendiniz çok teşekkür ederim ama kuruluşun tarihçesi hakkında bilgi almak istiyorum ama hiç bir yere bulamıyorum cevap verirseniz çok memnun olurum

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*