Tekirdağ Zübeyde Hanım Huzurevi

Tekirdağ Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Tekirdağ Zübeyde Hanım Huzurevi

Tekirdağ ili, Süleymanpaşa Merkez ilçesinde bulunan “Tekirdağ Zübeyde Hanım Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Tekirdağ Zübeyde Hanım Huzurevi

1995 yılında faaliyete geçen kurum,  toplamda 76 kişilik kapasiteye sahiptir. Tekirdağ Huzurevi, ücretli ve ücretsiz olmak üzere toplam 76 kapasiteli olup, halen 61 yaşlımıza hizmet sunulmaktadır.Kuruluşun huzurevi bölümü, 3.729 m2 kapalı alana sahiptir.

Tekirdağ Huzurevi binası dört katlı olup, bodrum, zemin, 1. ve 2. kattan oluşan V şeklinde bir binadır. Huzurevinde birimi 76 yaşlı yatak kapasiteli olup, 12 Adet çift kişilik oda, 34 Adet Tek kişilik oda, 4 Adet suit oda, 2 Adet Özel aile odası ve 4 Adet Üç kişilik ücretsiz odası olmak üzere toplam 56 odası mevcuttur. Bu odalardan dört suit oda iki kişilik olmasına karşılık ancak birer kişi kalmaktadır. Bu durum huzurevi kapasitesini dört kişi azalmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle huzurevi, fiilen en fazla 76 yaşlıya bakım hizmeti sağlamaktadır. Halen huzurevinde fiilen 71 yaşlımıza bakım hizmeti verilmektedir.

Tekirdağ Zübeyde Hanım Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti,psikolojik rehberlik ve destek,  geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Tekirdağ Zübeyde Hanım Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Karadeniz Mahallesi. Hayrabolu Yolu Üzeri. Trabzon Caddesi. No:258. Süleymanpaşa – Tekirdağ

Telefon: (282) 226 61 69 – 226 61 70

Dileriz, Tekirdağ Huzurevleri içerisinde bulunan, Tekirdağ Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Tekirdağ Merkez Süleymanpaşa‘daki Zübeyde Hanım Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*