Yalova Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Çınarcık Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Yalova Çınarcık Huzurevi Genel Görünüm

Yalova ili, Çınarcık ilçesinde bulunan “Yalova Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Çınarcık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Kasım 2014’te faaliyete geçen, Çınarcık Huzurevi’nin hizmet kapasitesi 110 kişiliktir. 82 kişi halihazırda huzurevinde konaklamaktadır. Çınarcık Huzurevi, Çalıca Köyü girişinde yaklaşık 13.000 metrekare arazi üzerine altı katlı hizmet binası olan ana tesis ve 20 adet bungalov tipi kütük evlerden oluşmaktadır. 52 m2.lik bungalov evlerin içerisinde, banyo,mutfak,salon ve yatak odası bulunuyor. Türkiye’nin tek bungalov tipi huzurevidir. Tesiste kalan ve şartları uygun olan yaşlılar, tek kişilik ya da iki kişilik evlerde yaşayabiliyorlar.

Çınarcık Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Verdiği Hizmetler:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık ve bakım hizmetleri , rehabilitasyon hizmeti , sosyal ve kültürel faaliyetler, dinlenme odaları, şömine odaları, seyir terasları, deniz ve orman manzaralı odaları, ibadet alanları, Sosyal ve kültürel amaçlı atölyeler, konferans salonları ve yaşam alanları vb.

Çınarcık Huzurevi Fotoğrafları

 

Yalova Çınarcık Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi  İletişim Bilgileri

Adres: Çalıca Köyü Girişi. Cumhuriyet Caddesi. No:52. Çınarcık – Yalova

Telefon: (226) 245 33 45

Dileriz, Yalova Huzurevleri içerisinde bulunan, Çınarcık Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Çınarcık Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
3 Huzurevi Yorumu

  1. 1961 doğumlu bayanım. Esim kamudan emekliydi vefat etti.3 yıldır yaşlı bakıyorum. Çınarcık Huzurevinde kalmak istiyorum

  2. Yalova Huzurevi Bungalovları için nasıl müracaat edebilirim.Güncel fiyatları yazabilir misiniz? Çalıca dolmuşları ile ulaşım mümkün mü? Teşekkür ederim.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*