Yozgat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü

Yozgat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Yozgat Bakımevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Yozgat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi - 9

Yozgat ili, Merkez ilçesinde bulunan “Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü” hakkındaki detaylı bilgiler, bakımevi ve rehabilitasyon hizmetleri, huzurevinde kalma şartları, varsa huzurevinin / bakımevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Oldukça kapsamlı olan Yozgat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, 250 kişilik kapasiteye sahiptir. 4 katlı 2 bloktan oluşan merkezde toplamda 115 “Engelli Odası” bulunmaktadır.

Yozgat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Verdiği Hizmetler:

Engelli bireylerimize konaklama, yemek, rehabilitasyon, sağlık ve bakım hizmeti, sosyal ve kültürel faaliyetler sunan Yozgat Bakımevi 2 adet serada bitki dikim çalışmaları, kuruluş bahçesi, hayvanat bahçesi, engellilere uygun park ve bahçe, fizik tedavi salonu, teras dinlenme salonu, bilgisayar laboratuvarı, resim atölyesi, kütüphane, kilim atölyesi, boyama atölyesi, taş bebek atölyesi, takı tasarım atölyesi ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Yozgat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Fotoğrafları

 

Yozgat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Erdoğan Akdağ Mahallesi. Karayolları Caddesi. No:15. Merkez – Yozgat

Telefon: (354) 217 87 14 – 217 87 15 – 217 30 10

Dileriz, Yozgat Huzurevleri ve Bakımevleri içerisinde bulunan, Yozgat Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
7 Huzurevi Yorumu

 1. S.a ben Nuray okcuya ulasmak istedim kendisi halam olur 10 yila yakin kendisi rahmetine kavustu elinizde resimleri varsa elinizde bana yollayabilirmisiniz
  Saygilar

 2. Hayirli geceler ben Belçika da yasiyorum dun kayinvaldem bakim evine alinmis nasil irtibata gecebilirim yalman nazmiye yozgat sorgun cihansarli koyu

 3. Benim zihinsel özürlü kardeşim var Yozgat Bakımevi’nde kalmasını istiyorum şartlar nedir % 54 raporu var bana nsıl yardımcı olabilirsiniz sadece sakat maaşı var başka bir geliri yok bana dönerseniz sevinirim

 4. Merhaba Yozgat bakım ve rehabilitasyon merkezi yetkilileri. Orada kalan bir köylüm var arada ziyaretine gidiyorum ama bu Covid tedbirleri sebebiyle kendisiyle yüz yüze görüşemiyorum. Ancak cep telefonuyla görüşe biliyordum ki son üç gündür cep telefonunu da açmıyor. yukardaki telefonlardan bir yetkiliyle görüştüm. Derviş amcanın covid olduğunu ve durumunun iyi olduğunu söylediler. Tedbirleriniz sadece dışardan gelenler için mi geçerli aynı tedbir personel için geçerli değil mi.

 5. Henüz yeni Girmiştim
  62 yaşıma
  Yas düşmüştü, göz yaşıma😭
  Neler gördüm neler!!!.

  Kimi kör topal ,kimi kütürüm
  Kimileri kafayı üşütmüş
  Sahipsiz insanlık
  El açtım yalvardım
  👍Hudaya🙏

  Bu ne biçim bir insanlık
  Bu ne biçim bir vicdan
  Sanki firara gitmiş
  Akıl ile izan
  Girmiş 80 yaşına ,azrail ile cebeleşiyor bir can😭

  👍Aman Allahım 🙏
  Hıçkırıklar içinde
  Hakka yürüdü
  Bir ağlayanı yoktu
  😭Başında

  Belediyeye haber verildi
  Kimsesizler mezarlığına
  Ambulansa taşındı yine dört
  Huzur evi sakinlerinin
  Omuzunda

  Böyle bir insanlık
  Böyle bir 💔vicdan, olmaz olsun
  Çınarlarımıza ,sahip çıkamıyoruz
  Tühh ,böyle insanlığa, yazıklar olsun

  Öz ,anne babaya sahip çıkmayan hayırsız 🕵️evlat yerine
  Huzur evlerinde
  Vicdanı yüksek, bir kadro bakıyor
  👍Ne mutlu sizi doğuran,büyüten
  Anne babaya🙏

  👍Alkışlanmaya takdire şayan👏👏👏
  Asil, fazilleti yürekli insanlarsınız🙏
  👍Selam olsun ,vicdan yürekli
  Huzur evi dostlarına🙏

  Mamafi kelamın özeti
  İyiki can💞 dostlar,iyiki varsınız
  Olmasın hiç ,ama hiç😭 gözyaşınız
  Yürek 😭🖤💜yasınız🙏

  _____şair 67_____
  Ali Cemal AĞIRMAN

 6. İği akşamlar ismim serkan Turgut kırşehir kaman dan yazıyorum huzurevinizde Ayşe Er isimli kayıtlı misafiriniz var mı öğrenmemiz mümkün mü kendisi konuşma ve duyma konusunda biraz sorunlu bilgi verirseniz memnun oluruz.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*