İstanbul Bakırköy Belediyesi Şefkat Huzurevi

Bakırköy Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Bakırköy huzurevi
Bakırköy huzurevi

İstanbul ili, “Avrupa Yakası” bölgesi, “Bakırköy” ilçesinde bulunan; “Bakırköy Belediyesi Şefkat Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bakırköy Belediyesi Şefkat Huzurevi Müdürlüğü

2003 yılından beri İstanbul Bakırköy’de faaliyet gösteren “Bakırköy Belediyesi Şefkat Huzurevi” toplamda 68 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Bakırköy Belediyesi Şefkat Huzurevi Hizmetleri:

 Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler, el sanatları ve hobi kursları, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Bakırköy Huzurevi Fotoğrafları

 

Bakırköy Belediyesi Şefkat Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Terakki Mahallesi. Yunus Nadi Sokak. No:30. Bakırköy-İSTANBUL

Telefon: (212)

Dileriz, İstanbul Avrupa Yakası Huzurevleri içerisinde bulunan, Bakırköy Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İstanbul Bakırköy Belediyesi Şefkat Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
3 Huzurevi Yorumu

  1. Annemiz için Huzurevi arıyoruz Bakırköy Huzurevi hakkında bilgisi olan yada daha önce ailesinden birisini yatıran bir arkadaş yorum yaparsa iyi olur. Yurtdışından dönene kadar rahat etmesini istiyoruz.

  2. Bakirkoy huzurevi
    Merhaba sizlere (0212)5437356 numaradan ulaşmaya çalışıyorum.
    Surekli aramama rağmen cevap veren yok lutfen geri donus saglayabilirmisiniz?
    Ziyaretler ve kalan bayan erkek sayisini öğrenebilirmiyim

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*