Düzce Hilmi Çilingir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Düzce Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Düzce Hilmi Çilingir Huzurevi

Düzce ili, Merkez ilçesinde bulunan “Düzce Hilmi Çilingir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Düzce Hilmi Çilingir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2008 yılında, Düzce‘de faaliyete geçen “Hilmi Çilingir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 48’i normal bakım 66’sı özel bakım olmak üzere, toplamda 122 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

düzce-hilmi-çilingir-huzurevi-hayvanat-bahçesi
Düzce Hilmi Çilingir Huzurevi Bahçeden Görünüm

Düzce Hilmi Çilingir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, hayvanat bahçesi, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Hilmi Çilingir Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Yeşiltepe Mahallesi. 14. Bölge Kalıcı Konutlar. B-Blok. DÜZCE

Telefon: (380) 411 44 19 – 411 41 21 – 411 40 53

Dileriz, Düzce Huzurevleri içerisinde bulunan, Düzce Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Düzce Hilmi Çilingir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
5 Huzurevi Yorumu

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*