Ankara Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Çankaya Seyranbağları Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Seyranbağları Huzurevi - Çankaya - Ankara

Ankara ili, Çankaya ilçesinde bulunan “Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1975 yılında, Ankara‘da faaliyete geçen “Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 110’u normal bakım 158’i özel bakım olmak üzere, toplamda 268 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Ankara Çankaya Seyranbağları Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Bağlar Caddesi. No:161. Seyranbağları. Çankaya- ANKARA

Telefon: (312) 447 31 32 – 447 25 85 – 447 50 81

Dileriz, Ankara Huzurevleri içerisinde bulunan, Çankaya Seyranbağları Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Ankara Seyranbağları Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*