Ankara Yenimahalle Ümitköy Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Yenimahalle Ümitköy Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Ümitköy Huzurevi - Yenimahalle - Ankara

Ankara ili, Yenimahalle ilçesinde bulunan “Ümitköy Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

ankara-ümitköy-huzurevi-yaşlı-bakım-ve-rehabilitasyon-merkezi-müdürlüğü
Yenimahalle Ümitköy Huzurevi Fotoğrafları

Ankara Ümitköy Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü

1993 yılında, Ankara’da faaliyete geçen “Ümitköy Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 54’ü normal bakım 66’sı özel bakım olmak üzere, toplamda 120 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Ümitköy Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Ankara Yenimahalle Ümitköy Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Mutlukent Mahallesi. 1921. Caddesi. 1914. Sokak. No:1. Ümitköy. Yenimahalle- ANKARA

Telefon: (312) 235 45 27

Dileriz, Ankara Huzurevleri içerisinde bulunan, Yenimahalle Ümitköy Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Ankara Ümitköy Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*