İstanbul Kartal Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Kartal Maltepe Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Kartal Maltepe Huzurevi

İstanbul ili, Anadolu Yakası bölgesi, Maltepe ilçesinde bulunan “Kartal Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Kartal Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1975 yılında, İstanbul‘da faaliyete geçen Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi , 165’i normal bakım 93’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 258 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Kartal Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Kartal Maltepe Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: E-5 Karayolu Yan Yol Üstü. Zümrütevler. Maltepe – İSTANBUL

Telefon: (216) 589 15 55 – 589 56 57

Dileriz, İstanbul Anadolu Yakası Huzurevleri içerisinde bulunan, Kartal Maltepe Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İstanbul Kartal Maltepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*