Kahramanmaraş Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Kahramanmaraş Onikişubat Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Kahramanmaraş Huzurevi

Kahramanmaraş ili, Onikişubat ilçesinde bulunan “Kahramanmaraş Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Kahramanmaraş Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1981  yılında faaliyete geçen kurum84 kişi  huzurevi normal bakım bölümünde , 70 kişi ise bakım evi biriminde özel bakım görenler olmak üzere toplamda 154 kişilik kapasiteye sahiptir. Tesiste 132 oda ile evliler için çift kişilik 18 oda bulunmaktadır.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

Kahramanmaraş Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, bahçe dinlenme ve oturma alanları, havuz, yürüyüş parkı, fizik tedavi bölümü, atölyeler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Kahramanmaraş Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim 

Adres: Binevler Mahallesi. 13064 Sokak. No:9/A. Onikişubat – KAHRAMANMARAŞ

Telefon: (344) 221 26 28

Dileriz, Kahramanmaraş Huzurevleri içerisinde bulunan, Kahramanmaraş Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Kahramanmaraş Onikişubat Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
4 Huzurevi Yorumu

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*