Aydın Kuyucak Horsunlu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Kuyucak Horsunlu Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Kuyucak Horsunlu Huzurevi

Aydın ili, Kuyucak ilçesinde bulunan Horsunlu Belediyesi’ne bağlı  “Kuyucak Horsunlu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Aydın Kuyucak Horsunlu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2011 yılında, Aydın‘da faaliyete geçen “Horsunlu Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 44’ü normal bakım 29’u özel bakım olmak üzere, toplamda 73 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Kuyucak Horsunlu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Aydın Kuyucak Horsunlu Belediyesi Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Pazar Yeri Sokak. No:14. Horsunlu, Kuyucak – AYDIN

Telefon: (256) 387 62 10

Dileriz, Aydın Huzurevleri içerisinde bulunan, Esenli Bilal Şahin Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Yozgat Esenli Bilal Şahin Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. ben şunu öğrenmek istiyorum benim kardeşim 72 yaşında umurlu yaşlı bakım evinde kalıyor o yerin bir bahcesi yok sıkıcı geldi bilader 2 seneye yakın orada sağlık sorunu bel rahatsızlığı vardı ayağını yürürken biraz zorluyor sağ bacağı sizin orası nasıl bir yer ssk emekli bilader biraz bilgi almak istiyorum ben esas nazillide oturuyorum ilginiz için tşk ederim iyi akşamlar

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*