Balıkesir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Balıkesir Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Balıkesir Huzurevi

Balıkesir ili, Merkez ilçesinde bulunan “Balıkesir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Balıkesir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1985 yılında, faaliyete geçen “Balıkesir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 102’si normal bakım 82’si özel bakım olmak üzere, toplamda 184 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Balıkesir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Balıkesir Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Adnan Menderes Mahallesi. 150. Sokak. no:4/2. Çamlık Tepesi. BALIKESİR

Telefon: (266) 224 24 00 – 224 24 02

Dileriz, Balıkesir Huzurevleri içerisinde bulunan, Balıkesir Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Balıkesir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
6 Huzurevi Yorumu

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*