İstanbul Etiler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Beşiktaş Etiler Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

İstanbul ili, “Avrupa Yakası” bölgesi, “Beşiktaş” ilçesinde bulunan; “Etiler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Etiler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2012 yılında, İstanbul‘da faaliyete geçen “Etiler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 421’ü normal bakım 54’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 475 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Etiler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Etiler Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Nisbetiye Cad. No:117. Etiler, Beşiktaş – İSTANBUL

Telefon: (212) 257 10 46

Dileriz, İstanbul Avrupa Yakası Huzurevleri içerisinde bulunan, Beşiktaş Etiler Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İstanbul Etiler Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*