Ankara Elmadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Elmadağ Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Ankara ili, Elmadağ ilçesinde bulunan “Elmadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

ankara-elmadağ-huzurevi-ve-rehabilitasyon-merkezi-1

Elmadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2014 yılında, Ankara‘da faaliyete geçen “Elmadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 34’ü normal bakım 102’si özel bakım olmak üzere, toplamda 136 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Elmadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Elmadağ Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Tatlıca Mahallesi. Kozan Sokak. No:1. Elmadağ – ANKARA

Telefon: (312) 863 00 51

Dileriz, Ankara Huzurevleri içerisinde bulunan, Elmadağ Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Ankara Elmadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. Elmadag huzurevi bakım evinde hastam var Osman beyden memnun deyilim konuşması üslubu çok çirkin. hastami istemediğim huzursuz olduğum bir yere yatirmislar. istemediğimi söylediğimde saygısız konuşması beni rahatsız etti sayın yönetimin ilgilenmesini rica ediyorum.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*